Co nabízím

Orientuji se na programování vysokozátěžových aplikací, systémy s definouvanou odezvou, obecné problémy vyžadující efektivní řešení problému (např. big data). Programování všeho druhu pod systémy Linux/Unix apod..


Toto zahrnuje např.:[1]

weby, webové aplikace, intranetová aplikace, e-shopy, daemony, GUI (Windows/Linux), linuxové jádro (a moduly do něj), programování mikrokontrolérů, programování C/C++, úpravy stávajících systémů ....

Programování pod systémy Linux/Unix

Kompletní[2] dodávky SW ze světa Linux/Unix. Od požadavku zákazníka, projektovou dokumentaci až po hotovou, funkční aplikaci.
Jedná se např. o:

Programování/úpravy jádra a modulů do něj. Programování C/C++, programování GUI, daemonů...

Administrace Linux/Unix serverů

Nabízím kompletní administraci Linux/Unix serverů.

Programování pod systémem Windows

V omezené míře jsem schopen dodat[2] i aplikace běží pod systémem Windows. (věci stylu: chci GUI pro aplikaci, která doteď běhala na Linux serveru).

Weby, webové aplikace

Dodávky[2][3] intranetových a webových aplikací všeho druhu, včetně podpory.
Toto zahrnuje např.:

e-shopy, weby s proměnlivým obsahem (vlastní CMS), interní webové aplikace, prezentační weby[3]...
Mám vlastní frameworky. Jeden pro generování statických stránek, jeden obecný pro stránky dynamické, z kterého jsou odvezeny frameworky specializované na danou činnost (např. vlastní CMS, jednoduché vystavení API, ...).
Tento přístup mi velmi ulehčuje práci a dává volnou ruku v nasazení systému, který bude určen, přesně pro daný projekt.

Programování mikrokontrolerů

Od požadavku, výkresu až po funkční prototyp se zdrojovými kódy. Pokud se jedná o složitějši PCB design, je přizvám nezávislý, ověřený profesionál, který podle požadavků nakreslý schéma a výrobní výkres. Já se poté chopím klávesnice a dodám zdrojové kódy.
Specializuji se hlavně na AVR mikroprecesory.

[1]

Výsledná cena a podmínky záleží na časovém rozsahu projektu a jeho náročnosti. Použité technologie mohou být předmětem diskuse.

[2]

Pokud projekt vyžaduje komplexní znalosti více systémů či je požadavek pro co nejrychlejší dokončení, je po další domluvě obou stran přizván další, ověřený, nezávislý odborník.

[3]

V případě požadavku na složitější design, je po domluvě obou stran přizvám prefesionální, ověřený grafik.